Emotsioon

Eilse päeva põhiemotsiooniks oli pettumus. Alguses olin saadud infost lausa väikeses šokis, mis kümnekonna sekundi jooksul arenes selliseks tundeks, millele mul oli algul raske nime anda: oli see nüüd siis kadedus, pettumus või lausa viha. Pigem siiski pettumus, et just sellele inimesele, kes oma töös püüab kliente võimalikult vähe aidata ja kogu aeg rõhutab,et inimesed peavad oma eluga ise toime tulema, antakse aasta kliendisõbralikuma töötaja aunimetus. Olles esimesest šokist üle saanud, käivitusid kaitsemehhanismid ja ma hakkasin ratsionaliseerima ning otsima põhjusi, miks ta selle tiitli ikkagi sai. Õnneks mõistsin, et sel viisil ma üksnes püüan juhtunut eitada ja oma tundeid alla suruda. Ja siis ma lubasin endal olla pettunud ja hingepõhjani solvunud. Eh, vajan vist supervisiooni.

Advertisements

3 kommentaari to “Emotsioon”

 1. Annu Says:

  kas teie kandis poliitilisi otsuseid ei tehta? kui tallinnas vahel mõni asi paneb imestama (tellitakse firma, mis maksab palju, aga töö kehv näiteks), siis natuke poliitilise tausta uurimist, ja kõik saab selgeks

 2. Sots Says:

  Tegemist oli ühe MTÜ poolt väljaantava aunimetusega ühele maakonna kliendisõbralikumale töötajale. Aunimetuse saanud töötaja ei ole ühegi partei liige. Vist ikka suht ebatõenäoline, et midagi poliitikaga pistmist, ent mine tea;)

 3. krist Says:

  ikkagi kahtlane lugu 😛
  kui ei kuulu parteisse, siis peaks suguvõsa uurima


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: